ČeskyEnglish

Aktuality - zajímavosti

Zdto-slouceni

ZDENĚK TOMÁŠEK S.R.O. SE POČÁTKEM ROKU 2023 SLOUČÍ S O.K. TRANS PRAHA SPOL. S R.O.

28. prosince 2022 ..více »

Vážení obchodní přátelé, naši obchodní partneři,

 

dovolte, abychom Vás informovali o významné změně ve společnostech O.K. Trans Praha a Zdeněk Tomášek, které navazují dosavadní vzájemnou dvouletou spolupráci, kterou jste zřejmě zaznamenali.

 

Teď přichází to nejdůležitější a oficiální.

Od 1. ledna 2023 dochází ke sloučení společnosti Zdeněk Tomášek s.r.o. IČO: 27508986 se společností O.K. Trans Praha spol. s r.o. IČO 00473251. Zdeněk Tomášek s.r.o. zaniká dnem 31. prosince 2022 a nástupnickou společností se stává O.K. Trans Praha spol. s r.o., která je součástí O.K. Trans Holding s.r.o.

Ak_srazOK3

Druhý ročník Srazu na OKáčku

8. června 2022 ..více »

 

Zveme všechny příznivce velkých aut na druhý ročník Srazu na OKáčku, který se uskuteční ve dnech 1. - 3. 7. 2022. Jde o setkání spřátelených řidičů nejen z naší společnosti. Akci mají na starosti naši zaměstnanci Michal Klumpar, Vladimír Soukop a Martin Žďárský.

Okt-service-chlumec

O.K. Trans Service otevřel novou pobočku v Chlumci nad Cidlinou

13. května 2022 ..více »

 

O.K. Trans Service otevřel 1. 4. 2022 novou pobočku v Chlumci nad Cidlinou. Jde v pořadí o pátou pobočku po Chýni, Otrokovicích, Roudnici nad Labem a Lysé nad Labem. Servis se nachází v areálu společnosti Zdeněk Tomášek s.r.o.

Ok_uk2_22032022

Zapojili jsme se do pomoci Ukrajině

22. března 2022 ..více »

 

Naše společnost poskytla 7 vozidel pro převoz humanitární pomoci Ukrajině. Spolupracovali jsme s plk. Mgr. Michalem Žůrkem, vedoucím oddělení NOPIS MV – generálního ředitelství HZS ČR. Plukovník Žůrek dále vše koordinoval s Národním asistenčním centrem pomoci Ukrajině.

Ak-okacko21-1

OKÁČKO21 - 2. část

21. února 2022 ..více »


Rok 2021 byl pro O.K. Trans Holding výjimečný, poprvé došlo k uskutečnění dvou akvizic během jediného roku. Po lednovém převzetí společnosti Zdeněk Tomášek se v říjnu do skupiny začlenila společnost RODOS V+J Teodoridis.

Více se dozvíte v přiloženém PDF.

Ak-okacko21-1

OKÁČKO21 - 1. část

20. ledna 2022 ..více »


Počátkem roku 2021 společnost O.K. Trans Holding potvrdila svoji strategii růstu pomocí akvizicí jiných firem. Po společnostech Šimon& Kolman v roce 2018 a Vizocargu v roce 2020 přibyl do skupiny Zdeněk Tomášek s.r.o. sídlící v Chlumci nad Cidlinou.

Ak-saklogo

ŠIMON & KOLMAN s.r.o. se počátkem roku 2020 sloučí s O.K. Trans Praha spol. s r.o.

18. prosince 2019 ..více »

Dne 1.1.2020 dojde k fúzi společnosti ŠIMON & KOLMAN s.r.o. s O.K. Trans Praha spol. s r.o. Tímto krokem dokážeme lépe využít vzájemné synergie a nabídnou kvalitnější služby našim zákazníkům.

Ak-cs

Tankujte v Chýni. A levněji!

10. října 2018 ..více »


To, na co se většina zaměstnanců areálu v Chýni léta ptala a na co léta čekala, se stalo skutečností. Od prvního září 2018 se čerpací stanice před vjezdem do areálu O.K. Trans v Chýni stala veřejnou. A to s nonstop samoobslužným provozem.

Ak-vs

Čest jeho památce, zemřel jeden ze zakladatelů O.K. Trans Praha Vladimír Starosta st.

8. listopadu 2017 ..více »

Vedení společnosti s velkým zármutkem oznamuje, že ve středu prvního listopadu 2017 zemřel po dlouhé nemoci ve věku 76 let jeden ze zakladatelů O.K. Trans Praha Vladimír Starosta starší.

Ak-aholdworld

Společnost O.K. Trans Praha se stává přepravním partnerem řetězce Ahold Delhaize

3. listopadu 2016 ..více »

Česká přepravní a logistická společnost O.K. Trans Praha se stává od prvního listopadu 2016 přepravním partnerem skupiny Ahold Delhaize, který v Česku provozuje obchody Albert. Smlouva na dovoz potravin ze Španělska do Česka je pro zimní období s trváním do 30. dubna 2017 a bude obsahovat zhruba 200 přeprav.

Ak-loimacron

LOI MACRON

14. června 2016 ..více »

 

Vážení partneři, je naší povinností a naším závazkem Vás informovat, že následujeme společnou výzvu členů sdružení automobilových dopravců řady členských států EU a vyjadřujeme nesouhlasný postoj k plánovanému zavedení minimální mzdy ve Francii (v rámci balíčku tzv. LOI MACRON).

Ak-haz

Společnost O.K. Trans Praha je partnerem Českého svazu házené

16. března 2016 ..více »

Společnost O. K. Trans Praha se stala partnerem Českého svazu házené a jeho reprezentačních družstev všech kategorií. Logo O.K. Trans bylo k vidění nejen ve zlínské hale při středeční kvalifikaci Česko – Srbsko o postup na mistrovství Evropy 2016 do Švédska, ale i v přímém přenosu kanálu ČT sport.

Ak-rt

Richarde, nezapomeneme!

15. února 2016 ..více »

 

Ta zpráva přišla nečekaně, náhle. O to víc šokovala. V pondělí osmého února letošního roku umřel ve věku nedožitých 45 let Richard Tománek, řidič O.K. Trans Praha.

Ak-crossdock

Otevřeli jsme nový crossdockový sklad v centrále O.K. Trans Praha v Chýni

1. října 2014 ..více »

V září 2014 společnost O.K. Trans Praha otevřela ve svém areálu v Chýni u Prahy nový crossdockový sklad pro potravinové zásilky určené k distribuci v České a Slovenské republice.

Ak-monter

Tým Monster Yamaha Tech 3 vyrazil na motocyklovou Velkou cenu ČR z Chýně

12. srpna 2014 ..více »

Společnost O.K, Trans Praha nabídla zázemí svého areálu v Chýni motocyklové stáji Monster Yamaha Tech 3, která závodí v seriálu mistrovství světa MotoGP.

Ak-cerpacistanice

Otevření nové čerpací stanice v areálu O.K. Trans Praha v Chýni

1. dubna 2014 ..více »

Společnost O.K. Trans Praha rekonstruovala na svém pozemku ve středočeské Chýni starou areálovou čerpací, která přestala objemově stačit. Původní dva výdejní stojany nestačily odbavovat v dostatečné rychlosti najíždějící kamióny, které pak blokovaly průjezd Hlavní ulicí v Chýni.

Ak-tl2013

O.K. Trans Praha se představil na veletrhu Transport Logistic

27. července 2013 ..více »

Logistická a přepravní společnost O.K. Trans Praha vystavovala na prestižním veletrhu Transport Logistic 2013 v německém Mnichově. Její samostatný stánek navštívilo během čtyřdenní výstavy několik desítek, ba i stovek současných, ale i potenciálních klientů.

Ak-pneu

O.K. Trans Praha představil unikátní systém pro převoz pneumatik, má na to certifikát

27. července 2013 ..více »

Logistická a přepravní společnost O.K. Trans Praha používá jako první v České republice certifikované návěsy a přívěsy pro bezpečný převoz pneumatik, které vyžadují její zákazníci a přední výrobci jako Continental, Bridgestone, Goodyear/Dunlop a Pirelli.